כיצד פועלים מכשירי גלי הרדיו למיצוק העור?

עור נפול וקמטים הם חלק מפגעיה של ההזדקנות. עד לאחרונה, האפשרות היחידה להילחם בהם היתה באמצעות מתיחת פנים כירורגית. עם זאת, כיום יש פתרונות זמינים שאינם כירורגיים, כגון טיפולים למיצוק העור באמצעות גלי רדיו RF המאפשרים למצק את העור בנוחות הביתית שלך.

כיצד מצליחים מכשירי RF למצק את העור?

ניתן להשתמש במכשיר גלי רדיו (RF) במתקן ספא או מרפאה, או כמכשיר ידני בבית. הטכנולוגיה שהם עושים בה שימוש זהה.

מכשירי RF משתמשים בגלי רדיו כדי ליצור זרם חשמלי שנספג ברקמות. גלי הרדיו משתמשים בהתנגדות הטבעית של הרקמה, שהופכת את אנרגיית תדר הרדיו לאנרגיה תרמית קינטית.

החום המיוצר על ידי תהליך זה גורם לקולגן הקיים להתכווץ ולמצק את עצמו ובמקביל מביא ליצירת קולגן חדש. מיצוק הקולגן הקיים ויצירתם של סיבים חדשים גורם לעור החיצוני להפוך למהודקיותר, מביא לצמצום קווים דקים וקמטים, וכך גם לגבי המראה של צלוליט בגוף.

מכשירים העובדים על תדרי RF

במהלך השנים פותחו ושופרו מכשירים שונים בעלי מערכות לטיפולים באמצעות גלי רדיו.

מערכת חד קוטבית של RF

זו היתה המערכת המקורית.. אלקטרודה אחת חוברה לאזור הטיפול ואלקטרודה מנוגדת הונחה במקום רחוק יותר על הגוף.הדבר איפשר לזרם לחדור עמוק יותר לתוך הגוף ולחמם יותר את האזור המטופל באופן יותר עמוק. אולם זה כללכמה סיכונים.. נטען כי מכשירים חד קוטביים חדשים שיפרו נקודה זו.

דו קוטביתRF +לייזר/ אור

מערכת זו משלבת שימוש בשתי אלקטרודות ממוקמות היטב, כלומר אחת עוברת דרך שטח קטן יותר ופחות עמוק. הטיפול הזה עדין יותר מהמערכת החד קוטבית של גלי ה- RF אך גם מייצרת תוצאות פחות בולטות.

RF דו קוטבי משולב לעיתים קרובות עם לייזר או פעימות אור כדי להשיג תוצאות טובות יותר.

מקטעים דו קוטביים של RF

מערכת זו נועדה לשפר את היתרונות של טיפולי RF דו קוטביים והיא מבוססת על שיטות טיפולי הלייזר. האנרגיה מכוונת לטיפול באזורים קטנים ולא רציפים על העור בדוגמת רשת.. הדבר מאפשר טיפול עם צפיפות אנרגיה גדולה יותר מבלי להגדיל את הסיכונים של תופעות לוואי..

Facetite RF

מכשיר זה משלב את היתרונות של טיפולי ה- Monopolar ו- Bipolar RF התקנים אלה מכילים אלקטרודות משני המערכות ויישום סימולטני יכול להפחית תופעות לוואי ולתת תוצאה בולטת יותר של מיצוק העור על ידי מכשירי RF.

מחקרים קליניים העוסקים במיצוק העור באמצעות גלי רדיו

“Clinical and histopathological study of the Facetite home-use device for body treatments,” European Journal of Dermatology, S. Boisnc, MC Branchet, O. Birnstiel, G. Beilin

מחקר קליני זה בדק את האפקטיביות של המכשיר הביתי Facetite לטיפול בגוף

“Home-use Facetite RF device for facial skin tightening: Clinical study results,” Journal of Cosmetic and Laser Therapy, G. Beilin

הדו"ח הזה מפרט את תוצאותיו של המחקר הקליני לאפקטיביות המכשיר לשימוש ביתי Facetite

עבור מיצוק עור הפנים

“Non-Surgical Radiofrequency Facelift,” The Journal of Drugs and Dermatology, David J. Narins, MD & Rhoda S. Narvins, MD

מחקר קליני זה בדק את היעילות והבטיחות של טיפולי הרדיו על גבי הלסתות והמצח

“Update on Tissue Tightening,” The Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology, Mixhael H. Gold, MD

דוח זה בוחן את הבטיחות והיעילות של מכשירים חדשים לא פולשניים לשם מיצוק העור,כולל מכשירים הפועלים באמצעות גלי רדיו.

“Objective Assessment of skin Tightening Using Multisource, Phase-Controlled Radiofrequency in Asians,” Journal of Cosmetics, Dermatological Sciences and Applications, Yohei Tanaka

מחקר קליני זה בדק את היעילות והבטיחות בשימוש בטיפולים בגלי רדיו על עורם של אנשים ממוצא אסיאתי.

סילקן פייסטייט הוא המכשיר הישראלי שבאמת עוזר לשים סוף לקמטים!
השאירו את פרטיכן כאן, או התקשרו אלינו ל- 09-7771420
ונשמח לענות לכל שאלה

*תוצאות הטיפול הן אישיות ועשויות להשתנות