משלוח ומדיניות החזרת מוצרים

תודה שביקרתם באתר שלנו – נא קראו בעיון את מדיניות המשלוחים והחזרת המוצרים שלנו כל מחיר המוצרים כוללים את עלות המשלוח (אלא אם מפורט אחרת).כל המוצרים נשלחים תוך 2 ימי עסקים לאחר ביצוע התשלום ואישורו. המוצרים נשלחים בימי חול, בין א'-ה' במהלך השבוע, לא כולל ערבי חג וחג. מכשירים יישלחו לרוב באמצעות דואר שליחים (בכפוף לאזורי החלוקה). ג'לים ואביזרים קטנים יותר, יישלחו באמצעות דואר רשום.זמני אספקה כפופים למדיניות המשלוחים של דואר ישראל.דואר שליחים: בד"כ תוך 3 ימי עסקים.דואר רשום: בד"כ תוך 7-10 ימי עסקים.על מנת להבטיח את הגעת המוצרים לכתובתכם, נא וודאו כי הזנתם כתובת מלאה ומדוייקת. – כך, יימנעו עיכובים מיותרים באספקת המוצר. עם אישור ההזמנה, יישלח אליכם מייל ובו אישור ההזמנה וכן מספר המעקבכל תשלום יאושרר מול חברת האשראי או מול פייפאל, בהתאם לשיטת התשלום שנבחרה. במידה ונזדקק למידע נוסף לאשרור התשלום, נודיעכם. במידה ולא יתקבל המידע, נאלץ לבטל את הזמנתכם ולזכות את אמצעי התשלום בו ביצעתם את הרכישה.

סילקן פייסטייט | 60 ימי החזרה

אנו משוכנעים כי גם אתן תתאהבו במכשירי פייסטייט ותהיו מרוצים מתוצאות הטיפול, ולכן אנו מאפשרים 60 ימי ניסיון.כל שעליכן לעשות הוא לבצע את הטיפול במשך 6-8 שבועות (בהתאם להוראות המצורפות למכשיר) במידה ולא תהיו מרוצות מתוצאות הטיפול, תוכלו להחזיר את המכשיר (עד 60 יום מתאריך הרכישה), ולקבל עד 50% מעלות המכשיר בחזרה.גובה הזיכוי יחושב בהתאם למצב המוצר שהוחזר ומצב אריזתו. איננו מזכים עבור עלות הג'לים ועלות המשלח. אנו נזכה אתכם ישירות לאמצעי התשלום בו ביצעתם את ההזמנה וכל זאת במידה שמצבו של המכשיר ואריזתו כחדשים הלקוח/ה יכול/ה לשמור את ג'ל ההכנה מכיוון שאלו מוצרים קוסמטיים עם תאריך תפוגה ואין אנו רשאים לקבלם ו/או למכור בהם שוב. במידה ואתם שוקלים מחדש את רכישתכם ועדיין לא פתחתם את הקופסא בטווח של עד 14 יום מקבלת ההזמנה שרכשתם, אתם רשאים להחזיר את הסחורה בתמורה להחזר כספי מלא פחות דמי המשלוח. מדיניות החזרה זו תקפה רק לרכישה ישירה באתר www.antiage.co.il או ישירות דרך די.אמ.טי בע"מ. לא יתקבלו החזרים עבור רכישות אשר בוצעו דרך קמעונאים או קניה אשר בוצעה במבצע/מחיר מיוחד.אנא בדקו את מדיניות תעודת ההחזר והאחריות הרלוונטית לקמעונאי שלכם. בכדי לקבל את ההחזר המקסימלי, המוצר צריך לחזור כשהוא נקי, עם כל האביזרים שהגיעו עם האריזה וכשהאריזה במצב טוב ועל כל חלקיה (כולל השרוול החיצוני, ללא קרעים ו/או הדבקות חיצוניות).
יש לוודא שהמכשיר נשלח אלינו בקופסא חיצונית נוספת על מנת למנוע פגיעה במכשיר ובאריזתו.
אנו מזמינים אתכן לרכוש את המוצרים האיכותיים עכשיו נשמח לעמוד לרשותכן בכל שאלה

היירמקס | 120 ימי החזרה

אם אינכם מרוצים מהרכישה או מתוצאות הטיפול באמצעות המכשיר, באפשרותכם להחזיר את המכשיר אל משרדי החברה עד 4 חודשים ממועד הקניה תמורת החזר כספי*.

על מנת להיות זכאים להחזר זה, אנו מבקשים שתעשו שימוש במכשיר, על פי מיטב יכולתכם 3-4 פעמים בשבוע, במשך 3-11 דקות ביום (בהתאם לדגם הנרכש) בכל פעם (בהתאם להוראות במדריך למשתמש), למשך עד 120 יום (4 חודשים).

אם לא השגת את התוצאה לה ציפית או שהתוצאה אינה משביעה את רצונך, באפשרותך להחזיר את מכשיר ההיירמקס תוך עד 120 יום עבור החזר כספי. (הערה: לא תצטרכו להוכיח שהשתמשתם במכשיר בהתאם להוראות).

לצורך החזרת המכשיר, נא פנו אלינו באמצעות כתובת דוא"ל contact@antiage.co.il לבקשת הנחיות החזרה ולקבלת מספר החזר (RAN)– לא יתקבלו החזרות ללא מספר RAN ע"ג המשלוח (שיינתן לכם עם בקשתכם להחזר המכשיר).

שימו לב שיש להחזיר את המכשיר כשהוא במצב תקין ונקי, באריזתו המקורית, בצירוף כל האביזרים הנלווים וללא שברים, בצירוף העתק חשבונית המעידה כי המכשיר נרכש ישירות מהיבואן הישראלי די.אמ.טי. בע"מ.

  • ההחזר יינתן רק למוצר נקי בצירוף כל האביזרים הנילווים, במצב טוב
  • אריזת המכשיר שלמה על כל חלקיה.
  • ההחזר אותו אנו מציעים לא כולל את עלות השילוח בסך 50 ש"ח
  • אנו מנכים מההחזר 25% מהמחיר ששילמתם
  • הלקוח אחראי על משלוח החזרת המכשיר, ויישא בעלות החזרה זו

בכדי לקבל את ההחזר המקסימלי, המוצר צריך לחזור כשהוא נקי, עם כל האביזרים שהגיעו עם האריזה וכשהאריזה במצב טוב ועל כל חלקיה (כולל השרוול החיצוני, ללא קרעים ו/או הדבקות חיצוניות).
יש לוודא שהמכשיר נשלח אלינו בקופסא חיצונית נוספת על מנת למנוע פגיעה במכשיר ובאריזתו.

על מנת למנוע ניצול לרעה של המדיניות הנדיבה שלנו, אנו מאפשרים רק רכישה והחזרה של מכשיר אחד ללקוח.

* מדיניות החזרה זו תקפה רק לרכישה ישירה באתר www.antiage.co.il ו/או בטלפון 077-3315008, או ברכישה ישירה במשרדי חברת די.אם.טי. בע"מ, ברח' משכית 8A, הרצליה פיתוח

לא יתקבלו החזרים עבור רכישות אשר בוצעו דרך קמעונאים או חנויות אחרות בארץ ובעולם. נא בדקו את מדיניות תעודת ההחזר והאחריות הרלוונטית לקמעונאי שלכם.

תנאי החזרה כלליים:

המוצרים הנמכרים באתר (שאינם "סילקן פייסטייט" ו-או "היירמקס") יהיו זכאים לתנאי החזר, בכפוף לחוק הגנת הצרכן. כלומר, ניתן להחזיר את המוצרים בתוך 14 יום, ובתנאי שלא נעשה כל שימוש במכשיר/במוצר ובמידה והמוצרים באריזתם המקורית, הסגורה, ומבלי שנפתחו.

מוצרים ומכשירים שיוחזרו אלינו בתוך 14 יום מיום הרכישה, ומבלי שנעשה בהם כל שימוש ומבלי שאריזתם נפתחה, יזכו להחזר כספי, בניכוי 5%, או 100 ש"ח (הנמוך מביניהם)

בהתאם לחוק הגנת הצרכן, דמי המשלוח לא יוחזרו ללקוח.

לא יבוצע החזר למכשיר אסתטי שהיה בשימוש (למעט מכשירים שהוחרגו בתקנון כגון פייסטייט והיירמקס)

  • תנאי לרכישה באתר כי הרוכש הינו בן 18 שנים ומעלה.

תנאי החזרה נוספים התקפים לכל המוצרים באתר:

לידיעתך, הלקוח אחראי לכיסוי עלויות משלוח המוצרים המוחזרים אלינו.

על מנת שתהיה זכאי להחזר, על הפריט המוחזר להיות במצב מעולה וללא נזק. יש להחזיר את הפריט באריזתו המקורית, כולל העזרים והג'לים המגיעים עמו. יש לצרף לפריט את הקבלה או אישור הרכישה.

ברגע שנקבל את הפריט המוחזר, נבדוק אותו ונודיע לך שקיבלנו את הפריט המוחזר. לאחר בדיקת הפריט, נידע אותך מיד באשר למצב הטיפול בהחזר שלך.

אם ההחזר יאושר, נבצע החזר לכרטיס האשראי שלך (או בשיטת התשלום המקורית). את הזיכוי תקבל לאחר מספר ימים, כתלות במדיניות החברה המנפיקה את כרטיס האשראי שברשותך.

תחול עליך האחריות לשלם עבור הוצאות המשלוח להחזרת המוצר ועלויות משלוח נוספות, אם תהיינה נחוצות.

אם הפריט שלך ניזוק או לא פועל כשורה, נשמח לתקנו או להחליפו. אנא יידע אותנו בדואר אלקטרוני אודות הבעיה, בטרם תשלח אלינו את המוצרים. ייתכן שנוכל לסייע לך היטב בשיחת טלפון ו/או בהתכתבות באמצעות דואר אלקטרוני.

שים לב שאיננו נושאים באחריות לעיכובים כלשהם במשלוח הנגרמים מעיכובי דואר. כמו כן, איננו אחראים לעמלות אמצעי תשלום או אחרים.

תנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר לצורכי נוחות בלבד. יש לראות את תנאי השימוש כמתייחסים לזכר ולנקבה כאחד, בשינויים המחויבים.