קמטים בעור הפנים – כיצד הם נוצרים והאם ניתן להעלים אותם אחת ולתמיד?

תופעת הקמטים הינה תופעה טבעית הנובעת מהזדקנות העור, גנטיקה, עישון, אלכוהול, חשיפה מוגברת לשמש ומתנאי הסביבה. עם הזמן, ייצור הקולגן בעור הפנים הולך ופוחת. ירידה בכמות הקולגן בעור הפנים מחלישה ומרפה את סיבי הקולגן האחראים למיצוק העור ולמראהו החלק והמתוח. על כן, ככל שמזדקן עור הפנים וככל שכמות הקולגן פוחתת והולכת, הרי שבעור הפנים נוצרים קמטים רבים יותר.

בעולם המערבי על תרבויותיו השונות נתפס עור פנים מקומט כיפה פחות והנושא הפך בעיני רבים למטרד אמיתי בייחוד לאור העובדה שעור בעל קמטים נתפס בהיותו בריא פחות. במטרה לסייע לעור הפנים להבריא ובמטרה להעלים קמטים ולמצק את העור, פותח מכשיר הסילקן פייסטייט (Silk'n facetite) המתבסס על טכנולוגיה ייחודית של גלי רדיו (RF – Radio Frequency).

לפי ואחרי טיפול במכשיר סילקן פייסטייטמכשיר הסילקן פייסטייט פותח במיוחד לשימוש ביתי והוא מהווה את הפיתרון האולטימטיבי, הנוח, הבטוח והפשוט ביותר לטיפול בקמטים. המכשיר כבר נמצא בשימוש קבוע על ידי אלפי גברים ונשים ברחבי העולם. מחקרים קלינים מצאו כי הטכנולוגיה המהפכנית של סילקן פייסטייט יעילה ובטוחה לטיפול בקמטים.

באמצעות שימוש בטכנולוגיית גלי הרדיו מכשיר הסילקן פייסטייט מחמם באופן ממוקד ועדין את שכבת העור ואת שכבת השומן שמתחתיה ומסייע בשחרור השומן מתאי השומן ובהגברת ייצור הקולגן בתאי העור. באמצעות שתי פעולות מתוחכמות אלה מסייע המכשיר בהעלמת קמטים שנראו בלתי מנוצחים עד כה, במיצוק העור, בהקניית מראה צעיר ורענן לעור הפנים ובשיפור ההרגשה הכללית והביטחון העצמי.
הצטרפו עוד היום לרבים שויתרו על בני לווייתם המשותפים מזה שנים – הקמטים. גלו כי זוהי תחילתה של ידידות מופלאה עם הסילקן פייסטייט (Silk'n facetite) וסופה של ידידות ארוכת שנים עם קמטי עור בפניכם.

העלמת קמטים | טיפול נגד קמטים | לפני ואחרי | סילקן פייסטייט

סילקן פייסטייט הוא המכשיר הישראלי שבאמת עוזר לשים סוף לקמטים!
השאירו את פרטיכן כאן, או התקשרו אלינו ל- 09-7771420
ונשמח לענות לכל שאלה

*תוצאות הטיפול הן אישיות ועשויות להשתנות