מיצוק העור: גלו איך אפשר להחזיר את גלגלי השעון לאחור

אתם מתעוררים יום אחד בבוקר, בשלהי גיל השלושים או תחילת גיל ארבעים, מביטים במראה ומתחילים לגלות שהעור אינו חלק ומתוח כמו קודם. קמטים קטנים מתחילים לעטר את צדי הפה, מציירים קו בין הנחיריים לקצות השפתיים. תחת העיניים מתחילות להופיע כריות קטנות, מלוות בכתמים כהים ומדי יום את מתבוננת במראה ומנסה לשטחן באצבעותיך, אך זה לא עובד.

סימני הגיל והניסיון להחזיר את עורנו עוד כמה שנים אחורה הוא אחד האתגרים הגדולים של הרפואה הקוסמטית במערב. בעוד חלק מהם אפשר להסתיר באמצעות איפור כבד, את מרבית הקמטים גם המייק-אפ הטוב ביותר לא יוכל לטשטש לחלוטין. על מנת להבין איך אפשר להחזיר את העור מספר שנים אחורה כדאי לגלות מה הסיבות שגורמות לעור להראות עייף ורפוי.

הכירו את הקולגן

העור שלנו, השכבה המגנה עלינו מפני החוץ, בנוי ממספר שכבות עיקריות הנחות אחת על גבי השנייה. מתחת לשכבה העליונה נמצאת שכבה הכוללת כמות של חלבון המכונה "קולגן". עם השנים, כמות החלבון יורדת והרקמות הנמצאות בשכבה התחתונה מאבדות מנפחן. השכבה החיצונית של העור עדיין מקיפה אותן ולא משתנה בשטחה ולכן מתחילים להיווצר קמטים. לו רק יכולנו להאט את תהליך הרס הקולגן ברקמת העור הפנימית.

הצערת עור: זה אפשרי

פלאי הטכנולוגיה באים לעזרת הרפואה המודרנית ובאמצעות מכשור מיוחד המשדר גלי רדיו לשכבות הפנימיות של העור אפשר להאט את תהליך ההזדקנות ולהחזיר אותנו מספר שנים אחורה – לפחות מהבחינה האסתטית. כיום, טיפולי הצערת עור אינם בגדר מדע בדיוני! מחקרים שמתבצעים ומגלים את סודות ההזדקנות שלנו מאפשרים לפתח מכשירים שיאטו את התהליך (גם אם לא ניתן לעצור אותו לחלוטין) ולאחר שימוש בהם רבים מגלים כי עור הפנים הופך להיות חלק יותר, הקמטוטים נעלמים ואנו זוכים לעוד מספר שנים בהן גם מרקם העור נראה חלק ומאוזן יותר – ממש כפי שהיה כשהיינו צעירים.

מיצוק עור הפנים: תהליך טבעי ארוך טווח

תהליך זה בו אנו מאפשר לגלי רדיו להחזיר את העור למצבו הטבעי מכונה "מיצוק עור הפנים". עד כה טיפולים אלה היו מתבצעים בעיקר בקליניקות שגבו סכום ניכר לכל טיפול אך כעת הטכנולוגיה זמינה לכל אחד ממש במרחב הביתי שלכם באמצעות מכשיר המכונה סילקן פייסטייט.

איך עובד סילקן פייסטייט?

המכשיר מבוסס על העובדה כי חימום השכבה הפנימית של העור המכילה את הקולגן (הדרמיס) מעודד יצירה מחודשת של ההורמון בעור וכך שכבת הדרמיס נעשית עבה ומוצקה יותר ושכבת העור מעליה נמתחת. יש השואלים מדוע לא לחמם גם את השכבה החיצונית של העור? הסיבה לכך היא התהליך מבוסס על החדרת קרני הרדיו על מנת שיחממו את השכבה הפנימית בלבד – בה אנו מעוניינים ליצור את השינוי מבלי לגרום לשכבת העור שמעליה להתרחב. על מנת למנוע את הקמטים עלינו לוודא כי כמות העור בשכבה החיצונית נשארת זהה והעור נמתח סביב השכבה הפנימית שהתעבתה.

מהלך הטיפול

הטיפול נעשה במרחב הביתי, בשעות הנוחות לכן, מבלי שיגרום לכל תחושה של צריבה או כאב. התחושה היא מגע חמים של המכשיר בעור בתהליך קצר למיצוקו, והתוצאות? נשארות לאורך זמן רב. מדי פעם תוכלי לחזור על הטיפול ולשמור את שכבת הדרמיס של העור פעילה וממשיכה להפיק קולגן ולהשאיר את העור צעיר לעוד שנים רבות.

יתרונות טיפול מיצוק העור בסילקן פייסטייט

  • המכשיר נשאר אצלך לכל החיים למספר טיפולים לא מוגבל
  • העלימו את הקמטים והקמטוטים בתוך זמן קצר
  • אינכם צריכים לקבוע תור לטיפולים בקליניקה או ספא
  • המכשיר בטוח וקל לשימוש
  • למוצר שנתיים אחריות והוא מגיע בצבעים שחור ולבן לבחירתך

פנו אלינו עוד היום כדי לגלות את היתרונות של "סילקן פייסטייט" – מוצר ביתי בטכנולוגיה מבוססת גלי רדיו לפנים

לרכישת מכשיר סילקן פייסטייט לחצו כאן>>

הצערת העור עם סילקן פייסטייט

סילקן פייסטייט הוא המכשיר הישראלי שבאמת עוזר לשים סוף לקמטים!
השאירו את פרטיכן כאן, או התקשרו אלינו ל- 09-7771420
ונשמח לענות לכל שאלה

*תוצאות הטיפול הן אישיות ועשויות להשתנות