סילקן פייסטייט (Silk'n facetite) לטיפול בקמטים – הפתרון המדעי לבעיה

הופעת קמטים על פני העור, הצוואר והידיים הינה תופעה טבעית המלווה את האדם משחר קיומו ועד היום. עור פנינו נתון להשפעות סביבתיות ולנזקי הזמן הבאים לידי ביטוי, בין היתר, בהפחתה טבעית והדרגתית של כמות הקולגן בעור הגורמת להזדקנותו וליצירת קמטים. היווצרות הקמטים על פני חלקי העור השונים מלווה אותנו בתהליך התבגרותנו ונחשבה עד לאחרונה כגזרה בלתי הפיכה הנובעת מטבע היותנו אנושיים.

למטרות אלה בדיוק, טיפול בקמטים, העלמת קמטים ומתיחת העור, פותח מכשיר הסילקן פייסטייט ערכת שימוש בסילקן פייסטייט (Silk'n facetite) המבוסס על טכנולוגיה חדשנית שיעילותה הוכחה באמצעות מספר רב של מחקרים קליניים ועודנה מוכחת באמצעות לקוחות העושות שימוש קבוע במכשיר ונהנות מטיפול קוסמטי ואסתטי מפנק ששכרו בצידו.

עקרון פעולתו והטכנולוגיה של הסילקן פייסטייט (Silk'n facetite) מפותח ביותר ומבוסס על חימום עדין ומתוחכם של סיבי הקולגן בעור. חימום עדין זה יוצר בטווח הקצר והמיידי תוצאה של התכווצות הסיבים הללו והיעלמות ניכרת של קמטים. תחושה מיידית זו של העלמת קמטים ומתיחת העור הנה רק חלק מיתרונותיו הייחודיים של המכשיר. בטווח הארוך, במסגרת של טיפול קוסמטי עדין המבוצע בנוחיות ביתך, מגרה המכשיר את עורך לייצר כמות מוגדלת של קולגן ובכך להשיג תוצאות ממשיות ובנות-קיימא של עור מתוח ובעל מראה בריא.

הצטרפי לכל הנשים המרוצות ברחבי העולם שנהנות מתהליך טיפול קוסמטי זה לטיפול בקמטים אשר נהנות מתוצאות מפתיעות, ייחודיות ומספקות של העלמת קמטים ומתיחת העור. טיפול חדשני זה מוכח קלינית ומסייע הן ברענון העור והן ברענון הנפש. הקני לעורך מחדש את מראהו הצעיר, החלק, מופחת הקמטים ומלא החיוניות. סילקן פייסטייט (Silk'n facetite) – הפיתרון האולטימטיבי המובטח והנוח ביותר לקמטים בלתי רצויים.

ערכת סילקן פייסטייט להצערת עור הפנים והעלמת קמטים

סילקן פייסטייט הוא המכשיר הישראלי שבאמת עוזר לשים סוף לקמטים!
השאירו את פרטיכן כאן, או התקשרו אלינו ל- 09-7771420
ונשמח לענות לכל שאלה

*תוצאות הטיפול הן אישיות ועשויות להשתנות